Prvenstvo Općine u stolnom tenisu uspješno je održano kao prvi događaj u sklopu ovogodišnjeg obilježavanja Dana Općine Belica. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno dvadeset igrača, a turnir je svečano otvorio načelnik Općine Belica gospodin Petar Janušić, koji je na samom kraju uručio i medalje najboljim natjecateljima. Nakon sportskog dijela programa, za sve sudionike i goste organizirani su prigodni domjenak i druženje.
U najjačoj, natjecateljskoj kategoriji dominirao je Jurica Godina, koji je titulu prvaka Belice i Gardinovca osvojio izgubivši samo jedan set tijekom cijelog turnira. Drugo mjesto pripalo je Slavku Tratnjaku, dok su brončane medalje podijelili Damir Sečan i Denis Tratnjak.
Poseban ponos organizatora privukla je kategorija amatera koja je okupila devet igrača željnih dokazivanja.
U jakoj konkurenciji i pred svojim rivalima s treninga, naslovom prvaka okrunio se Kristijan Mihalec. Srebrnu medalju osvojio je Darko Krnjak, dok su treće mjesto zauzeli Avgust Čiček i Goran Sirc. U konkurenciji najmlađih snaga, zlatnu medalju osvojila je Pia Tratnjak, dok se srebrom okitila Zoja Tratnjak.
Prava uzbuđenja donijela je kategorija slučajnih parova, gdje je ždrijeb spojio upravo pobjednike pojedinačnih kategorija. Jurica Godina i Kristijan Mihalec opravdali su ulogu favorita te su nakon napetog finala, koje je završilo rezultatom tri naprema dva u setovima, stigli do svog drugog zlata tog dana.
Drugo mjesto u parovima osvojili su Dragutin Godina i Darko Krnjak, dok su treću poziciju podijelili parovi Denis Tratnjak i Josip Purić te Damir Sečan i Avgust Čiček.
Prema riječima organizatora, turnir je prošao u odličnoj atmosferi uz zahvale Općini Belica i svim članovima koji su pomogli u realizaciji ovog sportskog događaja.





