Čakovec

Jurica Godina i Kristijan Mihalec dvostruki prvaci Belice i Gardinovca

​Prvenstvo Općine u stolnom tenisu uspješno je održano kao prvi događaj u sklopu ovogodišnjeg obilježavanja Dana Općine Belica. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno dvadeset igrača, a turnir je svečano otvorio načelnik Općine Belica gospodin Petar Janušić, koji je na samom kraju uručio i medalje najboljim natjecateljima. Nakon sportskog dijela programa, za sve sudionike i goste organizirani su prigodni domjenak i druženje.

​U najjačoj, natjecateljskoj kategoriji dominirao je Jurica Godina, koji je titulu prvaka Belice i Gardinovca osvojio izgubivši samo jedan set tijekom cijelog turnira. Drugo mjesto pripalo je Slavku Tratnjaku, dok su brončane medalje podijelili Damir Sečan i Denis Tratnjak.
​Poseban ponos organizatora privukla je kategorija amatera koja je okupila devet igrača željnih dokazivanja.

U jakoj konkurenciji i pred svojim rivalima s treninga, naslovom prvaka okrunio se Kristijan Mihalec. Srebrnu medalju osvojio je Darko Krnjak, dok su treće mjesto zauzeli Avgust Čiček i Goran Sirc. U konkurenciji najmlađih snaga, zlatnu medalju osvojila je Pia Tratnjak, dok se srebrom okitila Zoja Tratnjak.

​Prava uzbuđenja donijela je kategorija slučajnih parova, gdje je ždrijeb spojio upravo pobjednike pojedinačnih kategorija. Jurica Godina i Kristijan Mihalec opravdali su ulogu favorita te su nakon napetog finala, koje je završilo rezultatom tri naprema dva u setovima, stigli do svog drugog zlata tog dana.

Drugo mjesto u parovima osvojili su Dragutin Godina i Darko Krnjak, dok su treću poziciju podijelili parovi Denis Tratnjak i Josip Purić te Damir Sečan i Avgust Čiček.

Prema riječima organizatora, turnir je prošao u odličnoj atmosferi uz zahvale Općini Belica i svim članovima koji su pomogli u realizaciji ovog sportskog događaja.

Nove objave: